Opaski na gumce elastycznej gładkiej lub koronkowej możemy dopasować do obwodu główki dziecka. Standardowy rozmiar w naszym sklepie to 40 cm. – mierzone bez rozciągania. Przy zamówieniu najlepiej podać obwód główki wówczas wykonamy opaskę idealnie pasującą na główkę Twojego dziecka. Obwód mierzymy tak:

1.1 Opaski bezuciskowe to opaski w rozmiarze uniwersalnym.

Dla dziewczynek od narodzin do ok 2 lat.

 Szerokość opaski 1 cm.

Obwód bez rozciągania 30 cm.

opaski bezuciksowe fillipola sklep

1.2 Opaski z elastycznej koronki. To opaski bezuciskowe, koronka jest bardzo delikatna, nie drapie. Szerokość 2 cm. Obwód możemy dopasować do obwodu główki – wystarczy podać obwód przy zamówieniu. Posiadamy kolor koronki: BIAŁY, ŚMIETANKOWY (ZŁAMANA BIEL), KREMOWY.

 

1.3 Gumka gładka: elastyczna, bezuciskowa gumka gładka. Obwód możemy dopasować do obwodu główki – wystarczy podać obwód przy zamówieniu. Szerokość 18mm.

1.4 Opaski kauczukowe z ząbkami – to opaski dla starszych dziewczynek – polecamy od 3 roku. Są kauczukowe, nie łamią się, w jednym rozmiarze. Posiadają ząbki, dzięki którym lepiej trzymają włosy.

1.5 Opaski sztywne powlekane – bez ząbków. Opaska opleciona jest tasiemką w dowolnym kolorze – dopasowaną kolorystycznie do ozdoby. To opaski dla starszych dziewczynek – polecamy od 3 roku. Dla dziewczynek, które nie lubią ząbków w opaskach.

W naszym sklepie akceptujemy następujące płatności:

1) Przelew bankowy:

Filipola, Al. Wojska Polskiego 40/14, 70-475 Szczecin

03249000050000450049985685 – Alior Bank

2)  PAYPAL – przez konto PAYPAL lub kartą płatniczą bądź kredytową.

3) Przelewy24

Tak oczywiście.

Każdy zakupiony przedmiot można odebrać osobiście po otrzymaniu maila o zrealizowanym zamówieniu.

Adres naszej pracowni:

Boh. Getta Warszawskiego 18/4

70-475 Szczecin